Zespół

AGATA KONdRATEK

tel. 504 031 817

Jestem psychoterapeutką i psychologiem. W 2010 roku ukończyłam czteroletnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt w Krakowie. W 2014 ukończyłam Letnią Szkołę Gestalt. Wcześniej w 2006 roku ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim.

Przeszłam też własną psychoterapię. Pracuję pod superwizją. Od 2009 roku prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Jestem mamą dwójki dzieci, które skłoniły mnie do rozwoju w wielu osobistych obszarach i sprawiły że zainteresowałam się teorią więzi, nvc i rodzicielswem bliskości.

Inspirując się moim ulubionym humanistycznym psychoterapeutą Irvinem Yalomem wierzę, że psychoterapeuta nie musi uczyć ludzi miłości, twórczości i radości. Ten potencjał jest w każdym z nas. Pracujemy jedynie nad usunięciem przeszkód, które utrudniają spełnione życie, reszta zadzieje się sama.

JOANNA SERWIŃSKA

tel. 601 843 932

Jestem pedagogiem specjalnym, terapeutą neurorozwojowym ( integracja odruchów, integracja bilateralna), terapeutą TSR

 

Wspieram rodziców szukających pomocy w rozwiązywaniu trudności wychowawczych. Obejmuję terapią dzieci z problemamy emocjonalnymi, poznawczymi i społecznymi.

Coaching rodzicielski opieram na Teorii Przywiązania i wypływającego z niej nurtu rodzicielstwa bliskości.

Młodzieży proponuję Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach.

Wspomagam pracę placówek montessoriańskich i rodziców edukujących domowo. Jako dyrektor poradni odpowiadam za opiniowanie dzieci i młodzieży w zakresie specyficznych i niespecyficznych trudności w uczeniu się oraz innych będących w zakresie kompetencji niepublicznej placówki.

 

Moją pasją jest terapia neurorozwojowa dzieci od urodzenia do osiagnięcia pełnoletności. Będąc już terapeutą INPP,MNRI, BI, MFDR wciąż kształcę się i ubogacam swój warsztat pracy.


Przez 15 lat pracowałam jako nauczyciel i terapeuta dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną w Polsce i Wielkiej Brytanii .

 

Na stałe współpracując z  Agnieszką Stein, warszawską Akademią Pedagogiki Specjalnej oraz Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń, propaguję wiedzę z zakresu neurorozwoju dziecka oraz pedagogiki specjalnej.

więcej informacji o mnie na stronie joannaserwinska.pl

Zapraszam - zarezerwuj wizytę

ul. Karpacka 24 wejście b6

43 - 316 Bielsko - Biała

terapia dzieci i młodzieży:

Joanna Serwińska  tel. 601 843 932

joannaserwinska.pl

ul. Marzanny 26

40-748 Katowice

psychoterapia :

Agata Kondratek   tel. 504 031 817

© 2017 by Asia. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now