ul. Karpacka 113

43 - 316 Bielsko - Biała

psychoterapia :

Joanna Podgórska tel 537 313 555

terapia dzieci i młodzieży:

Joanna Serwińska  tel. 601 843 932

joannaserwinska.pl

rehabilitacja dzieci

Kinga Serwicka     tel. 533 750 350

ul. Marzanny 26

40-748 Katowice

psychoterapia :

Agata Kuszewska   tel. 504 031 817

Joanna Podgórska tel 537 313 555

terapia dzieci i młodzieży:

Joanna Serwińska  tel. 601 843 932

joannaserwinska.pl

rehabilitacja dzieci

Kinga Serwicka     tel. 533 750 350

doula

Karolina Anweiler  tel. 502 651 224

© 2017 by Asia. Proudly created with Wix.com

Zespół

AGATA KUSZEWSKA

tel. 504 031 817

Jestem psychoterapeutką i psychologiem. W 2010 roku ukończyłam czteroletnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt w Krakowie. W 2014 ukończyłam Letnią Szkołę Gestalt. Wcześniej w 2006 roku ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim.

Przeszłam też własną psychoterapię. Pracuję pod superwizją. Od 2009 roku prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Jestem mamą dwójki dzieci, które skłoniły mnie do rozwoju w wielu osobistych obszarach i sprawiły że zainteresowałam się teorią więzi, nvc i rodzicielswem bliskości.

Inspirując się moim ulubionym humanistycznym psychoterapeutą Irvinem Yalomem wierzę, że psychoterapeuta nie musi uczyć ludzi miłości, twórczości i radości. Ten potencjał jest w każdym z nas. Pracujemy jedynie nad usunięciem przeszkód, które utrudniają spełnione życie, reszta zadzieje się sama.

JOANNA PODGÓRSKA

tel. 537 313 555

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej. Psychoterapeutką na drodze do uzyskania certyfikatu Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


W pracy psychoterapeutycznej łączę podejście ericksonowskie i systemowe, szczególną uwagę poświęcając relacjom pomiędzy osobami w rodzinie. Integruję wiedzę i umiejętności terapii Gestalt z założeniami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz psychoterapii pozytywnej, która asymiluje dorobek psychoterapii psychodynamicznej oraz odwołuje się do humanistycznej wizji człowieka.
Pasjonuje mnie człowiek, jego niepowtarzalność oraz nieograniczony potencjał, dlatego bliskie jest mi podejście Miltona Ericksona, który dla każdej osoby wymyślał nową teorię i podejście. W relacji terapeutycznej stawiam na uczciwość i autentyczność. Jestem przekonana, że każdy człowiek posiada nie tylko podatność na choroby, ale też potencjał do zdrowienia i rozwoju. Staram się aktywnie wspierać swoich klientów/pacjentów w rozwijaniu strategii samodzielnego radzenia sobie oraz uruchamianiu zasobów związanych z procesem zdrowienia. Psychoterapia jest moją pasją, podchodzę do niej odpowiedzialnie i z przyjemnością. Bardzo ważna jest dla mnie etyka. Zadbałam o terapię własną w procesie grupowym i indywidualnym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, par, rodzin.


Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii oraz Światowego Stowarzyszenia Psychoterapii Pozytywnej. Wciąż doskonalę swój warsztat pracy, uczestnicząc w warsztatach, kursach, szkoleniach, konferencjach.

JOANNA SERWIŃSKA

tel. 601 843 932

Jestem pedagogiem specjalnym, terapeutą neurorozwojowym ( integracja odruchów, integracja bilateralna), terapeutą TSR

 

Wspieram rodziców szukających pomocy w rozwiązywaniu trudności wychowawczych. Obejmuję terapią dzieci z problemamy emocjonalnymi, poznawczymi i społecznymi.

Coaching rodzicielski opieram na Teorii Przywiązania i wypływającego z niej nurtu rodzicielstwa bliskości.

Młodzieży proponuję Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach.

Wspomagam pracę placówek montessoriańskich i rodziców edukujących domowo. Jako dyrektor poradni odpowiadam za opiniowanie dzieci i młodzieży w zakresie specyficznych i niespecyficznych trudności w uczeniu się oraz innych będących w zakresie kompetencji niepublicznej placówki.

 

Moją pasją jest terapia neurorozwojowa dzieci od urodzenia do osiagnięcia pełnoletności. Będąc już terapeutą INPP,MNRI, BI, MFDR wciąż kształcę się i ubogacam swój warsztat pracy.


Przez 15 lat pracowałam jako nauczyciel i terapeuta dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną w Polsce i Wielkiej Brytanii .

 

Na stałe współpracując z  Agnieszką Stein, warszawską Akademią Pedagogiki Specjalnej oraz Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń, propaguję wiedzę z zakresu neurorozwoju dziecka oraz pedagogiki specjalnej.

więcej informacji o mnie na stronie joannaserwinska.pl

Zapraszam - zarezerwuj wizytę

KINGA SERWICKA

tel. 533 750 350

Od 2010 roku pracuję jako fizjoterapeuta dziecięcy. Swoje doświadczenie zdobywałam w publicznych placówkach zdrowia w tym w szpitalach i ośrodkach, a także w trakcie praktyki prywatnej. Odkąd zaczęła się moja przygoda z rehabilitacją, systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych konferencjach, szkoleniach i kursach, aby jak najlepiej móc pomagać moim pacjentom. Prowadzę kompleksową rehabilitację dzieci w oparciu o: NDT Bobath Lehnert- Schroth PNF masażenowoczesny sprzęt do elektrostymulacji i ultradźwięków kombinezony DUNAG 02 kinesiology taping W życiu prywatnym oraz w trakcie mojej pracy kieruję się zasadami Porozumienia Bez Przemocy (NVC), którego jestem zwolenniczką i propagatorką. W czasie wolnym organizuję oraz biorę udział w eventach poświęconych NVC. Od Od 2017 roku współorganizuję Konferencję Empatii w Katowicach.

KAROLINA ANWEILER

tel. 502 651 224

Jestem doulą z zawodu i z zamiłowania, od pięciu lat towarzyszę kobietom  w porodach, od dwóch prowadzę krąg kobiet w ciąży. Przygotowuję kobiety do porodu indywidualnie, pracuję też z kobietami po stracie. Na kręgu i z indywidualnymi klientkami poszukuję odpowiedzi na pytanie czy poród to inicjacja, rytuał przejścia pomiędzy światami, kobiety i matki, czy po prostu fizjologia.

Drogowskazem są dla mnie słowa Sheili Kitzinger:

”Łatwo jest idealizować narodziny w innych kulturach, patrząc na nie z punktu widzenia naszej własnej zmedykalizowanej, technologicznej kultury i myśląc’-to musi być wspaniałe-rodzić w objęciach matki, siedzieć na kolanach innej kobiety’ Ale ja jestem przekonana, że nasze wyzwanie polega na stworzeniu własnej kultury rodzenia, w której centrum znajduje się kobieta. Tak, możemy wprowadzać do niej praktyki wywodzące się z innej tradycji, ale kultura rodzenia powinna być odzwierciedleniem nas samych , a nie imitacją czegoś innego z odległych krańców świata.”  

To jest jeden z najbardziej inspirujących mnie cytatów, planując poród pomagam kobietom szukać tego właśnie indywidualnego odzwierciedlenia. Głęboko wierzę, że poród ma znaczenie i świadome przejście przez ten proces ma moc transformacji. Marzę, żeby wszystkie narodziny odbywały się w atmosferze miłości i poszanowania godności kobiety.

W między czasie zdobyłam dwa certyfikaty, jeden doulowy, drugi trenerski oraz przeszłam własną pracę rozwojową w kręgu kobiet pod skrzydłami Aniji i Natalii Miłuńskich.

Jestem szczęśliwą narzeczoną, mamą i macochą.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now