Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia Gestalt   

Agata Kodratek

Zapraszam osoby które chciałyby poprawić jakość swojego życia, pogłębić relacje z samym sobą i z innymi, przyjrzeć się co kryje się pod objawami nerwicy, pod depresją, zniechęceniem, bólem, samotnością.. Odważ się być bliżej.

120 zł/ sesja

Zapraszam - zarezerwuj wizytę

2.

Indywidualna terapia neurorozwojowa

Terapia INPP 

Joanna Serwińska

Terapia wygaszania odruchów INPP kojarzona najczęściej z dziećmi jest skuteczną formą pomocy dla dorosłych którzy, borykają się z nieuzasadnionym inaczej ,przemęczeniem, lękiem wysokości i innymi lękami, stanami depresyjnymi, które nie ustępują mimo psychoterapii, nagłymi wybuchami agresji lub autoagresji, trudościami w koncentracji i orientacji w przestrzeni. Jest również pomocna dla dorosłych dylektyków, osób nadwrażliwych sensorycznie, nieśmiałych, pragnących czerpać więcej satysfakcji z życia.

300 zł - diagnoza

150 zł - spotkanie kontrolne

Zapraszam - zarezerwuj wizytę

Integracja Bilateralna

Joanna Serwińska

Integracja bilateralna to koordynacja i współpraca obu stron ciała w ruchu. Umożliwia wykonywanie ćwiczeń przez jedną stronę ciała, niezależnie od ruchów drugiej oraz zdolność koordynacji obu części podczas wykonywania wielu sekwencji ruchu. Celem jest, w zależności od potrzeb, stymulowanie lub hamowanie układu motorycznego i sensorycznego.

Terapia szczególnie zalecana dla dorosłych sportowców lub osób pragnących poprawić refleks i koordynację. Zalecana także dla osób po zakończonej rehabilitacji powypadkowej.

250 zł - diagnoza

100 zł - spotkanie kontrolne

Zapraszam - zarezerwuj wizytę

ul. Karpacka 24 wejście b6

43 - 316 Bielsko - Biała

terapia dzieci i młodzieży:

Joanna Serwińska  tel. 601 843 932

joannaserwinska.pl

ul. Marzanny 26

40-748 Katowice

psychoterapia :

Agata Kondratek   tel. 504 031 817

© 2017 by Asia. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now